Асоціація ОСББ «Запоріжжя», Асоціація «ОСББ Вінниччини» та Асоціація ОСББ  «В.С.Є.»  м. Полтава  улітку підписали Угоду про співробітництво. В рамках даної угоди була розроблена та підписана хартія Союзу Асоціацій ОСББ.

В зв’язку із тим, що надання державної допомоги ОСББ не покривають  поточні ремонтні роботи у багатоквартирних будинках, а по місцевим програмам по деяким видам ремонтів (виготовлення проектів, закупку матеріалів та виконання) відбувається переплата в порівнянні із ринковою вартістю, при занедбанні будинків експлуатаційними конторами — не усі будинки на сьогоднішній день після створення ОСББ можуть швидко наповнити свій ремонтний фонд коштами та виконати ті чи інші види поточних ремонтних робіт по будинку.

Учасниками Союзу Асоціації ОСББ було вирішено створити револьверний фонд для реальної практичної допомоги об’єднанням, які є членами наших Асоціацій та які справді прагнуть змін і роблять усе можливе для покращення стану свого місця проживання та забезпечення його безпеки.
 
То ж сьогодні з питання допомоги по одному з будинків м. Вінниці – учаснику Асоціації ОСББ Вінниччини, до нашого міста завітав президент Асоціації ОСББ Запоріжжя – Максим Рогальський. В ході обговорення було винесено позитивне  рішення для мешканців даного будинку, що дасть можливість людям отримати суттєву економію тепла напередодні зими.

Асоціація ОСББ Запоріжжя, в особі президента Максима Рогальського, є першою з новоутвореного Союзу Асоціацій ОСББ, що доволі швидко почали наповнювати револьверний фонд за підтримки місцевого соціально-відповідального бізнесу та благодійних внесків окремих фізичних осіб.