«Школа ефективного домоправителя» відкриває свої двері співвласникам багатоквартирних будинків м. Вінниця та Вінницької області. Співвласники мають можливість безкоштовно, протягом місяця, дізнатися або поглибити свої знання щодо керування власним багатоповерховим будинком та прийняття рішень у будинку незалежно від обраної форми управління, про переваги свторення ОСББ, документообіг, оптимізацію витрат, складання кошторису, ньюанси по електро-, водо-господарству та ліфтам, енергоефективність та місцеві програми, забезпечення безпеки у будинках, житлових та нежитлових приміщеннях.

З 30 травня по 30 червня для співвласників багатоквартирних будинків будуть проводити тренінги спікери-практики нашої Асоціації ОСББ Вінниччини, Асоціації ОСББ Запоріжжя, спеціалісти з охорони праці, компанії «Данфосс ТОВ» (розвиток проектів Термомодернізації в житловому секторі), Департаменту ЖКГ ВМР, Департаменту соціальної політики ВМР та інші.

Офіційне відкриття Школи відбудеться 30 травня 2018 року о 18.00 годині в готелі Франція, вул. Соборна, 33, із відкритої зустрічі із  Альоною Бабак – заступницею голови комітету Верховної Ради з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства, співавторки революційного для України закону про реформування ЖКГ.

Організатори — Андрій Ковальов та Володимир Околіта, Об'єднання «Самопоміч»

Реєстрація проводиться до 29 травня 12:00 за телефоном:
+38(093)509 20 79 (Юлія)
або ж за посиланням: goo.gl/forms/UjS8zkHUnVOdggHB2